• Pravidelne aktualizujeme ceny tovaru!

Kela Fondue set NATURA 23 ks



Cena od 154€
Akčná cena

Krátky popis
Fondue Kela Fondue set NATURA 23 ks:Pokiaľ vás čaká rodinná oslava a chlebíčky už sa dávno omrzeli, siahnite po sade na prípravu mäsového aj syrového fondue. Môžete servírovať mäso aj zeleninu. Každý si vyberie, na čo má práve chuť....

Celý popis
  • Cena od: 154 €
  • Produkt: Skladom
  • Hodnocení: ⭐⭐⭐⭐⭐

Najnižšia cena Kela Fondue set NATURA 23 ks



Na nižšie uvedených eshopoch sa predáva Kela Fondue set NATURA 23 ks a vďaka nášmu portálu môžete zistiť, kde ho môžete zaupiť najlacnejšie.


Kde majú Kela Fondue set NATURA 23 ks v akcii?


Kela Fondue set NATURA 23 ks

Kela Fondue set NATURA 23 ks

154 €




Produkt Kela Fondue set NATURA 23 ks z kategórie Fondue si môžete zakúpiť napríklad v internetovom obchode alza.sk za cenu 154 €. Jedná sa o najnižšiu cenu produktu Kela Fondue set NATURA 23 ks.



Informace o Kela Fondue set NATURA 23 ks


✅ Dostupnost

Skladem

⭐ Hodnocení

⭐⭐⭐⭐⭐

🗊 Kategorie

Fondue

🧵 Výrobce

Kela

🛒 Obchod

alza.sk

💰 Cena

154

🔘 EAN

4025457612015



Často kladené otázky


❓ Koľko stojí Kela Fondue set NATURA 23 ks?

Produkt Kela Fondue set NATURA 23 ks môžete zakúpiť už od 154€ v internetovom obchode alza.sk.


❓ Kde kúpiť Kela Fondue set NATURA 23 ks?

Produkt Kela Fondue set NATURA 23 ks môžete zakúpiť v internetovom obchode alza.sk, kde ho mají skladem.


❓ Je Kela Fondue set NATURA 23 ks skladem?

Na našem webu můžete na naleznout několik eshopů, kde mají Kela Fondue set NATURA 23 ks skladem. Podívat se můžete třeba na eshop alza.sk


❓ Jaký je EAN kód Kela Fondue set NATURA 23 ks?

EAN kód pro výrobek Kela Fondue set NATURA 23 ks je: 4025457612015



Podívejte se ještě na další obchody



Vyhledávejte další fondue podle ceny


Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii nejlevnejší fondue.

Dále pro Vás máme fondue podle ceny


Hledáte další výrobky od značky kela?


Od značky kela máme v našem katalogu řadu výrobků. Podívejte se na nabídku nejlepších produktů od kela.

Recenze a popis Kela Fondue set NATURA 23 ks

Fondue Kela Fondue set NATURA 23 ks:Pokiaľ vás čaká rodinná oslava a chlebíčky už sa dávno omrzeli, siahnite po sade na prípravu mäsového aj syrového fondue. Môžete servírovať mäso aj zeleninu. Každý si vyberie, na čo má práve chuť. Mištičky, ktoré sú súčasťou sady, naplňte lahodnými dipmi, omáčkou barbecue alebo len nasekanými bylinkami. Nemecký výrobca Kela si dal záležať na dizajne fondue sady NATURA a skombinoval elegantnú čiernu a striebornú farbu s masívnym agátovým drevom. Kľúčové vlastnosti sady fondue NATURA KL-61201, 23 ksSúprava na prípravu mäsového aj syrového fondueOtočný stojan pre ľahkú manipuláciuPríjemné prekvapenie pre všetkých hostíRýchla príprava pokrmuBezpečnostný horákS fondue sadou NATURA pohostíte až 6 osôbElegantná NATURADo nádoby sa zmestí až 1,8 l oleja, vývaru alebo syra. Obsah môžete rýchlo ohriať na vašom sporáku na urýchlenie servírovania. Bezpečnostný horák zaistí rovnomerné prehrievanie nádoby. Otočný agátový stojan zaistí ľahkú manipuláciu a prístup všetkých hostí k pokrmu. Vďaka 6 vidličkám pohostíte celú...

Parametre Kela Fondue set NATURA 23 ks


Všetky ďalšie parametre výrobku Kela Fondue set NATURA 23 ks nájdete napríklad na webe Idea nabytok

Štítky produktu Kela Fondue set NATURA 23 ks

Pre produkt Kela Fondue set NATURA 23 ks v súčasnej dobe nemáme priradené žiadne štítky.