• Pravidelne aktualizujeme ceny tovaru!

inSPORTline Irbiso 430 cm



Cena od 380€
Akčná cena

Krátky popis
Užite si skákanie ako nikdy predtým! S trampolínou inSPORTline Irbiso s priemerom 427 cm získate maximálny priestor pre divoké skoky, akrobatické triky aj rodinnú zábavu. Oceľová konštrukcia unesie až 150 kg, takže si na nej užijú nielen...

Celý popis
  • Cena od: 380 €
  • Produkt: Skladom
  • Hodnocení: ⭐⭐⭐⭐⭐

Najnižšia cena inSPORTline Irbiso 430 cm



Na nižšie uvedených eshopoch sa predáva inSPORTline Irbiso 430 cm a vďaka nášmu portálu môžete zistiť, kde ho môžete zaupiť najlacnejšie.


Kde majú inSPORTline Irbiso 430 cm v akcii?


inSPORTline Irbiso 430 cm

inSPORTline Irbiso 430 cm

380 €




Produkt inSPORTline Irbiso 430 cm z kategórie Trampolíny si môžete zakúpiť napríklad v internetovom obchode inSPORTline.sk za cenu 380 €. Jedná sa o najnižšiu cenu produktu inSPORTline Irbiso 430 cm.



Informace o inSPORTline Irbiso 430 cm


✅ Dostupnost

Skladem

⭐ Hodnocení

⭐⭐⭐⭐⭐

🗊 Kategorie

Trampolíny

🧵 Výrobce

inSPORTline

🛒 Obchod

inSPORTline.sk

💰 Cena

380

🔘 EAN

8596084182708

Priemer trampolíny

427 cm

Maximálna nosnosť

150 kg,

Výška trampolíny

89 cm,

Počet nôh

4 (dvojnožky)

Ochranná sieť

áno



Často kladené otázky


❓ Koľko stojí inSPORTline Irbiso 430 cm?

Produkt inSPORTline Irbiso 430 cm môžete zakúpiť už od 380€ v internetovom obchode inSPORTline.sk.


❓ Kde kúpiť inSPORTline Irbiso 430 cm?

Produkt inSPORTline Irbiso 430 cm môžete zakúpiť v internetovom obchode inSPORTline.sk, kde ho mají skladem.


❓ Je inSPORTline Irbiso 430 cm skladem?

Na našem webu můžete na naleznout několik eshopů, kde mají inSPORTline Irbiso 430 cm skladem. Podívat se můžete třeba na eshop inSPORTline.sk


❓ Jaký je EAN kód inSPORTline Irbiso 430 cm?

EAN kód pro výrobek inSPORTline Irbiso 430 cm je: 8596084182708



Podívejte se ještě na další obchody



Vyhledávejte další trampolíny podle ceny


Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii nejlevnejší trampolíny.

Dále pro Vás máme trampolíny podle ceny


Hledáte další výrobky od značky insportline?


Od značky insportline máme v našem katalogu řadu výrobků. Podívejte se na nabídku nejlepších produktů od insportline.

Recenze a popis inSPORTline Irbiso 430 cm

Užite si skákanie ako nikdy predtým! S trampolínou inSPORTline Irbiso s priemerom 427 cm získate maximálny priestor pre divoké skoky, akrobatické triky aj rodinnú zábavu. Oceľová konštrukcia unesie až 150 kg, takže si na nej užijú nielen deti, ale aj dospelí. Skákanie pritom nie je len o radosti - zlepšuje koordináciu, posilňuje svaly a spaľuje kalórie zábavnou formou! Bezpečnosť na prvom mieste Skáčte bez starostí! Trampolína je vybavená kvalitnou vnútornou bezpečnostnou sieťou s výškou 180 cm, ktorá zaistí, že sa nikto nedostane mimo odrazovú plochu. Pružiny sú chránené krytom a podporné tyče chránia mäkké penové čalúnenie. Vstup je zaistený dvojitým uzatváraním – okrem klasického zipsu sú tu aj bezpečnostné pracky. Schodíky umožňujú ľahký a bezpečný vstup aj pre menšie deti. Kvalita, ktorá vydrží Trampolína je vyrobená z kvalitnej galvanizovanej ocele, ktorá odolá nepriazni počasia aj intenzívnemu používaniu. Odrazová plocha spolu s pružinami dlhými 14 cm zaistí skvelé skokanské vlastnosti po dlhé roky. Trampolínový set inSPORTline Irbiso je ideálny spôsob, ako rozhýbať celú rodinu a užiť si veľa zábavy na čerstvom vzduchu! Technický popis: prémiová trampolína pre vnútorné a vonkajšie použitie všetky bezpečnostné prvky v balení vhodná na domáce použitie celková výška: 269 cm výška trampolíny od zeme: 89 cm priemer trampolíny: 427 cm materiál konštrukcie: galvanizovaná oceľ šírka krytu pružín: 25 cm výplň krytu pružín: PE s gramážou 110 g/m² materiál krytu pružín: PVC (hrúbka 0,45 mm) profil rámu trampolíny: ⌀ 38 mm x 1,4 mm profil rámu nožičiek: ⌀ 38 mm x 1 mm výška schodov: 96 cm nosnosť: 150 kg certifikácia: EN 71 Bezpečnostná sieť: výška siete: 180 cm materiál: PE (polyetylén) počet nosných tyčí: 8 ochrana tyčí: EPE pena hrúbka penovej ochrany: 20 mm kryt ochrany tyčí: PE Odrazová plocha: odolná voči UV žiareniu počet pružín: 88 ks dĺžka pružín: 140 mm priemer odrazovej plochy: 385 cm priemer pružiny: 3 mm materiál: PP (polypropylén) s gramážou 270 g/m²

Parametre inSPORTline Irbiso 430 cm


Priemer trampolíny

427 cm

Maximálna nosnosť

150 kg

Výška trampolíny

89 cm

Počet nôh

4 (dvojnožky)

Ochranná sieť

áno

Všetky ďalšie parametre výrobku inSPORTline Irbiso 430 cm nájdete napríklad na webe Slippsy.xml

Štítky produktu inSPORTline Irbiso 430 cm

Pre produkt inSPORTline Irbiso 430 cm v súčasnej dobe nemáme priradené žiadne štítky.