• Pravidelne aktualizujeme ceny tovaru!

Happy Horse Jazvečík Duke



Cena od 24€
Akčná cena

Krátky popis
Plyšová hračka Happy Horse Jazvečík Duke:Happy Horse Jazvečík Duke plyšová hračka, ktorá sa stane nenahraditeľným kamarátom vášho bábätka od narodenia a môže ho sprevádzať až k detským krôčikom. Vyrobená z hebkého materiálu...

Celý popis
  • Cena od: 24 €
  • Produkt: Skladom
  • Hodnocení: ⭐⭐⭐⭐⭐

Najnižšia cena Happy Horse Jazvečík Duke



Na nižšie uvedených eshopoch sa predáva Happy Horse Jazvečík Duke a vďaka nášmu portálu môžete zistiť, kde ho môžete zaupiť najlacnejšie.


Kde majú Happy Horse Jazvečík Duke v akcii?


Happy Horse Jazvečík Duke

Happy Horse Jazvečík Duke

24 €




Produkt Happy Horse Jazvečík Duke z kategórie Plyšové hračky a maňušky si môžete zakúpiť napríklad v internetovom obchode alza.sk za cenu 24 €. Jedná sa o najnižšiu cenu produktu Happy Horse Jazvečík Duke.



Informace o Happy Horse Jazvečík Duke


✅ Dostupnost

Skladem

⭐ Hodnocení

⭐⭐⭐⭐⭐

🗊 Kategorie

Plyšové hračky a maňušky

🧵 Výrobce

Happy Horse

🛒 Obchod

alza.sk

💰 Cena

24

🔘 EAN

8711811114207



Často kladené otázky


❓ Koľko stojí Happy Horse Jazvečík Duke?

Produkt Happy Horse Jazvečík Duke môžete zakúpiť už od 24€ v internetovom obchode alza.sk.


❓ Kde kúpiť Happy Horse Jazvečík Duke?

Produkt Happy Horse Jazvečík Duke môžete zakúpiť v internetovom obchode alza.sk, kde ho mají skladem.


❓ Je Happy Horse Jazvečík Duke skladem?

Na našem webu můžete na naleznout několik eshopů, kde mají Happy Horse Jazvečík Duke skladem. Podívat se můžete třeba na eshop alza.sk


❓ Jaký je EAN kód Happy Horse Jazvečík Duke?

EAN kód pro výrobek Happy Horse Jazvečík Duke je: 8711811114207



Podívejte se ještě na další obchody



Vyhledávejte další plyšové hračky a maňušky podle ceny


Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii nejlevnejší plyšové hračky a maňušky.

Dále pro Vás máme plyšové hračky a maňušky podle ceny


Hledáte další výrobky od značky happy horse?


Od značky happy horse máme v našem katalogu řadu výrobků. Podívejte se na nabídku nejlepších produktů od happy horse.

Recenze a popis Happy Horse Jazvečík Duke

Plyšová hračka Happy Horse Jazvečík Duke:Happy Horse Jazvečík Duke plyšová hračka, ktorá sa stane nenahraditeľným kamarátom vášho bábätka od narodenia a môže ho sprevádzať až k detským krôčikom. Vyrobená z hebkého materiálu príjemného na dotyk. Jemného plyšiačika si môže dieťa užívať v postieľke, kočíku a kdekoľvek tam, kde sa mu zacnie po maznaní so svojím kamarátom. Hračky holandského výrobcu Happy Horse sú testované a neobsahujú toxické látky. Kľúčové vlastnosti plyšového jazvečíka Duke Happy HorseVhodný pre deti od narodeniaNenahraditeľným kamarátom vášho bábätka od narodeniaVyrobený z hebkého materiálu príjemného na dotykOd holandského výrobcuHračka je testovaná a neobsahuje toxické látkyRozmery 28 cmMateriál: 100 % polyesterStarostlivosť o výrobok: Nesmie sa bieliť, nesmie sa chemicky čistiť, nesmie sa žehliť a nesmie sa sušiť v bubnovej sušičke. Je možné prať v práčke na 30 °C prostriedkom šetrným k farbám.

Parametre Happy Horse Jazvečík Duke


Všetky ďalšie parametre výrobku Happy Horse Jazvečík Duke nájdete napríklad na webe Biano.sk

Štítky produktu Happy Horse Jazvečík Duke

Pre produkt Happy Horse Jazvečík Duke v súčasnej dobe nemáme priradené žiadne štítky.